Létesítési Szerelő Zalaegerszeg

E. on észak-dunántúli áramhálózati zártkörűen működő részvénytársaság - Zalaegerszeg
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Kis- és középfeszültségű szabadvezeték és kábelhálózatok építéseKözép/kisfeszültségű transzformátor állomások építéseAnyagigazgatási, anyagszállítási, előszerelési, földmunkavégzési, szerelvényezési, bontási, földeléstelepítési feladatok végrehajtásaVeszélyes anyagok kezeléseKosaras és darus gépjárművek kezelése, földmunkagép kezelés képesítés esetén, tereprendezési munkálatok végzéseHálózatépítési technológiai ismeretek alkalmazása, technológiai folyamatok betartásaÜzemzavar elhárítási feladatok során rendelkezésre állás, képzettségnek megfelelően való munkavégzésbruttó 500. 000 Ft belépési bónuszéves bónuszegyénre szabható éves cafeteria keretönkéntes nyugdíjpénztári hozzájáruláskorlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatokáramdíj kedvezménykészenléti és túlóra pótlékkorlátlan belföldi mobiltelefon használatmodern és biztonságos munkaeszközökkedvezményes üdülési lehetőségtovábbképzési támogatásalbérleti támogatás költözés esetéErősáramú villanyszerelői végzettségB, C,E jogosítványokszakmai tapasztalatgépkezelő vizsga pl. emelőgép Pályakezdők jelentkezését is várjuk!