Lean Specialist

Hays hungary kft. - Veszprém Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az Ön új cégeLean szakértő pozíció nyitott jól ismert nemzetközi, autóipari elektronikai gyártással foglalkozó partnerünk csapatában Veszprém megyében.
Az Ön új pozíciója:
Kulcsemberként a gyártó területek folyamatainak működésének elemzése, fejlesztési lehetőségek felismerése
Részfolyamatok fejlesztése, hatékonyságnövelés LEAN eszközök alkalmazásával, projektek utókövetése, elemzése, dokumentálása
Költség- és gyártási hulladékcsökkentési lehetőségek felmérése, projektek kezdeményezése
Kaizen workshopok koordinálása
A projektekhez, iniciatívákhoz kapcsolódó tréningek szervezése, oktatások tartása
Mire van szüksége a sikerhez?
Felsőfokú műszaki végzettség
Autóipari gyártókörnyezetben szerzett pár éves tapasztalat
Termelési folyamatok fejlesztésében szerzett gyakorlat
Lean eszközök ismerete
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Előny:
IATF 16949 szabványismeret
PPAP, APQP, FMEA, SPC, MSA folyamatmodellek ismerete
Amit a partnerünk kínál:
Versenyképes jövedelem
Béren kívüli juttatások:
bónuszok, cafeteria
Biztos munkaadói háttér
Modern munkakörnyezet
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, innovatív technológiák megismerése
A bejárás nagymértékű támogatása