Lean Mérnök

Tyco electronics hungary kft. - Tát
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

LEAN szemléletmód kialakításának, megerősítésének támogatásaSzabványok kialakítása, implementálása, vonatkozó dokumentációk elkészítése 5S, LPA, DPM etc. Onboarding, kapcsolódó trainingek fejlesztéseTermelési hatékonyság fejlesztést célzó Kaizen események előkészítése, vezetéseProblémamegoldó projektekben a csapat támogatása folyamatfejlesztési oldalrólTermelési, logisztikai folyamatok standardizációjaNapi, heti, havi rendszerességű kimutatások, riportok készítéseMegtakarítási lehetőségek vizsgálata, kalkulációk készítéseAktuális trendeknek megfelelő fizetési csomag és juttatások éves bónusz, 13. havi fizetés, cafeteria, bejárás támogatás, lakhatási támogatás, kedvezményes étkezés, kondi terem stb. Fejlődési és előrelépési lehetőségek, izgalmas, kihívásokkal teli projektekDinamikus és inspiráló munkakörnyezetHavi 8 nap Home office lehetőség Az ideális jelöltnek műszaki felsőfokú végezettségel és folyékony angol nyelvtudásra lesz szüksége a pozícó betöltéséhez. A munkavégzéshez szükséges egyéb ismereteket SAP, SQL adatbázis-kezelést a cég megtanítja neked. Amennyiben már van tapasztalatod autóipari beszerzési és/vagy supply chain folyamatokban, illetve projektmenedzsment területén, akkor is tudunk számodra új kihívásokat nyújtani, mivel részt veszel majd selejtcsökkentési projektekben, EMEA szintű szervezetek felé riportálsz majd és Te leszel a kapocs a digitalis csapat és LEAN csapat között. Felsőfokú műszaki végzettségBeszerzésben, supply chain területen szerzett minimum 1-3 éves releváns tapasztalatMagabiztos angol nyelvtudás szóban és írásbanJó problémamegoldó képesség és döntéshozatali készségKiváló kommunikációs és együttműködési képességek

Jelentkezzen most a következőre:
Lean Mérnök