Lead Software Developer @ Cae Healthcare Kft.

Cae healthcare kft. - Veszprém
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Téged keresünk a csapatba, ha:

  • Foglalkoztál már Node.JS alapú servicek fejlesztésével / vezetésével (akár NestJS-el)
  • Szeretsz élen járni a technológiai újdonságoknak
  • Fejlesztés terén legalább 3-5 éves tapasztalattal rendelkezel
  • Kellett használnod adatbázisokat production rendszerben (MySQL / PostgreSQL)
  • Fejlesztettél már reaktív frontend frameworkben (Angular, React)
  • Szeretsz kritikusan gondolkozni saját és munkatársaid megoldásaival szemben
  • A fejlesztés nem egy nyűg számodra, nyitott vagy akár PR-t nyitni egy open source repoba is a pet projected kapcsán
  • Szívesen segítesz kollegáidnak a problémák megoldásában, szakmai fejlődésükben
  • Csapatjátékos vagy, akár távmunkában is
  • Van egyetemi végzettséged
  • Beszélsz angolul társalgási szinten

Ezeket jó, ha ismered:

  • Clean Code, Design Patterns, coding principles, modular monolith
  • Elosztott rendszerek, microservice architektúra

Ha a webes technológiákban otthonosan mozogsz, kreatív, folyamatos gondolkozásra késztető feladatokra és környezetre vágysz, és valóban változtatni akarsz a világon szoftverfejlesztőként, akkor köztünk a helyed!

Az egyik legizgalmasabb informatikai kihívás, a szimulációs technológia területén kínálunk megoldásokat partnereinknek az egészségügyi képzésben. Töretlenül fejlődünk, jelenleg több, mint 700 egyetemmel, tanulókórházzal állunk kapcsolatban világszerte.

Néhány ok, amiért szeretünk a CAE-nál dolgozni!

  • amerikai orvosok vizsgáznak a termékkel, amit fejlesztünk
  • az orvos- és nővérképzés megújításában veszünk részt
  • világszinten első oktatási szimulációs szoftvert fejlesztünk, üzemeltetünk
  • multinacionális háttérrel egy összetartó, lelkes csapat tagjai vagyunk Magyarországon

Csatlakozz hozzánk Vezető szoftverfejlesztő pozícióba!

Hogyan működünk?
A szoftverfejlesztőink Scrum módszertan alapján, 5-6 fős csapatokban dolgoznak. Két hetes sprintekben, gyors iterációkkal, a folyamatosan változó környezetre reagálva a legmodernebb technológiák felhasználásával.

Mivel/Hogyan dolgozunk?

  • Te választhatod ki fejlesztői környezeted (mac / windows / linux)
  • Git repókat használunk az Azure DevOps-ban
  • Minden kódunk alapos code review-n megy át
  • “Don’t send a human to a job for a robot” - Quality, build és deployment pipeline-okat használunk

Amit ehhez biztosítani tudunk:

  • Kihívásokkal teli feladatok az egészségügyhöz kapcsolódó szimulációs szoftverek területén
  • Lehetőség a saját ötleteid megvalósítására
  • Hosszú távú fejlődés

Amit nyújtunk a versenyképes fizetés mellé:

  • Kis létszámú iroda, lapos szervezeti hierarchia, összetartó csapat
  • Többségében otthoni munkavégzés
  • Modern, fancy office:
    állítható magasságú asztalok, ergonomikus székek és lézerkardok
  • Korlátlan szabadságnapok
  • Extra apaszabadság (max 40 nap)
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Hozzáférés több ezer online kurzushoz a LinkedIn Learning felületén
  • Ingyenes online nyelvoktatás
  • SZÉP-kártya juttatás:
    havi nettó 30.000 Ft
  • Kiemelt napi munkába-járási támogatás (nettó 40 Ft/km)
  • Ingyenes parkoló
  • Veszprém belvárosban irodánk könnyen megközelíthető a város bármely pontjáról - járhatsz akár biciklivel is (tároló, zuhanyzó biztosított)

,[Felhőalapú webes alkalmazás fejlesztése, Részvétel a tervezési folyamatokban, Más fejlesztői csoportokkal való szoros kapcsolattartás, Fejlesztői csapat mentorálása, Hibajavítás, Közös ötletelés] Requirements:
Node.Js, NestJS, MySQL, PostgreSQL, Angular, React, Azure DevOps, Docker, Clean Code, Design Patterns, Coding Principles, Modular Monolith, Elosztott rendszerek, Microservice architektúra Additionally:
Small teams, Flat structure, Home office, Korlátlan szabadságnapok, Extra apaszabadság, International projects, LinkedIn Learning kurzusok, Nyelv oktatás, SZÉP kártya, Kiemelt napi munkába járási támogatás, Modern office, Free parking, Bike parking, Shower.