Lead Generation Agent 8, 7, 6 Vagy 4 Órás Munkaidő

Crome communication kft. - Budapest
30+ napja (15/05/2024)

munkaköri leírás

B2B leadek generálása, illetve beérkező B2C és B2B leadek kvalifikációja prémium szolgáltatásokat nyújtó CRM és direkt marketing ügynökségünk magyar nyelvű Contact Center csapatának tagjaként. B2B lead generálási feladatokCégek telefonos megkeresése lead generálási célból hideghívással, vagy meglévő érdeklődő, illetve ügyféladatbázis alapján. Döntéshozó azonosítása, eléréseSzolgáltatás, termék bemutatásaÉrdeklődés felkeltése, rögzítéseTovábbi értékesítési lépésekhez információk begyűjtése, rögzítéseB2C lead kvalifikációs feladatokInterneten vagy rendezvényen regisztrált érdeklődők kvalifikálása, kvalifikációs hívás segítségévelÉrdeklődés megerősítéseFelmerülő kérdések megválaszolásaÉrdeklődés részleteinek egyeztetése rögzítéseHívás eredményétől függő kvalifikáció, kvalifikációs szabályok alapjánB2C lead generálási feladatokMegfelelő marketing hozzájárulással rendelkező, meglévő ügyfelek és érdeklődők megkeresése egyedi ajánlattalSzolgáltatás, termék bemutatásaÉrdeklődés felkeltése, rögzítéseTovábbi értékesítési lépésekhez információk begyűjtése, rögzítéseAktív közreműködés hatékony lead generáló projektek kialakításábanFix alapbér + jutalékBéren kívüli juttatás CafeteriaHome office a próbaidő letelte után csak hétfőn és pénteken szükséges irodai jelenlétStabil, megbízható, folyamatosanfejlődőcégesháttérVállalati rendezvények születésnap, karácsonyi party, csapatépítőkCsaládias cég, nyugodt légkör, havi kuglófpéntekHosszútávú munkalehetőségLead generálóvagysales telemarketingkampánytapasztalatKiemelkedőtelefonoskommunikációs készségLegalább középfokú végzettségNapi kommunikációra alkalmasangol nyelvtudásNagyfokúprecizitás, önállóság, megbízhatóságFelhasználói szintű, magabiztosszámítógépesésMicrosoft Office ismeretVCC Live rendszer ismerete