Látványéttermi Pultos

Guru invest kft. - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

GURU ARÉNAKeressük új munkatárasinkat Budapesti látványéttermünkbe.Fontos,hogy ne riadj meg a nagyobb megrendelésektől a pörgéstől és szeress csapatban dolgozni.A vásárlók udvarias és gyors kiszolgálásaitalok turmix, limonádé, kávé receptúra pontos követésévelételek saláta, quasedilla, szendvics, óriáspalacsinta elkészítése receptúrák alapján, betanítást követőennyitási és zárási feladatok ellátásaa munkaterületed folymatos tisztán tartása, esti takaritási folyamatok elvégzésebiztos alapokon álló céges háttér,- jöhet COVID, jöhet tél ….., mi már 25 éve rendületlenül álljuk az akadályokatfizetés:
nettó elérhető órabér 2500Fttámogató,fiatalos csapat, sok diákkalmentor melletti betanulás, ami szintén fizetettszemélyzeti étkezés havi kb. 50.000.- értékbenmunkaruha poló, kötényteljes munkaidő heti 40-45 óraelőrelépési lehetőségrugalmasan tervezhető heti beosztásnappali műszakok, éjszakázás nélkül. Nyitvatartásunk:
9-22Látványéttermi pultos – GURU-ARÉNAlegyél nyílt és őszinte, megbízható, talpraesett és lendületeslegyélambiciózus,igényes magadra és a munkádra, megjelenésedreértsd meg, hogy aznap Te a vendégekért dolgozolgyorsan, odafigyelve tanulsz, a béred emelkedése ettől függalaposan és precízen dolgozol, figyelve a környezeted tisztaságára ishasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezeltudsz csapatban dolgozni, odafigyelve a kollégáidrarendelkezel érettségivel