Lakossági Ingatlan Értékbecslő Angol Nyelvtudással

Asteria search kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Ingatlan ellenőrzések végrehajtása és a kiértékelt ingatlanról fotódokumentáció készítése a szakmai követelményeknek és az értékelés céljának megfelelően;
Piackutatás támogatása Számítások elvégzése, megfelelő értékelési módszerek kiválasztása, Excelben vagy Argus Enterprise-ben;
Értékbecslési jelentések, dokumentációk és archiválás előkészítése;
Ajánlatkérések koordinálása, ajánlatok kiadása az Értékelési Igazgató jóváhagyásával;
Kliensekkel való kapcsolattartás, ügyfél igényeinek megértése;
Szerződések előkészítésének koordinálása, tárgyalások kliensekkel, szerződés tervezetek jóváhagyása;
Adatgyűjtés az ingatlannal kapcsolatos alapvető információk megértése közben;
Adatfeldolgozás és további adatok kérése, ha hiányoznak a dokumentumok;
Jól ismert, nemzetközi márka, kiváló hírnévvel a piaconLehetőség az értékbecslő szakma magasabb fokú elsajátítására Hosszú távú perspektíva Versenyképes juttatási csomagDinamikus légkör, gyorsan növekvő vállalatMinimum 3-4 év tapasztalat ingatlanértékelésben - lakossági ingatlan értékbecslő jelentkezőket is szívesen fogadunkFolyékony angol nyelvismeret mind írásban, mind szóban, képesség az értékelések angol nyelvű elkészítéséreEgyetemi / Főiskolai diploma preferáltan Gazdaságtudomány területénIngatlanértékbecslés és ügynöki képesítés – OKJ:
53 341 01 előnyHaladó szintű ismeretek a Microsoft Word, Excel és Powerpoint terén;
Pontosság, erős analitikus képességek;
B kategóriás vezetői engedély;
Kereskedelmi ingatlanok területén szerzett tapasztalat