Lakatos

Bkm budapesti közművek nonprofit zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A társaság területén lévő létesítményekben felmerülő munkák elvégzésekerítések, kapuk javításazárak pótlása, javításaelőtetők, sorompók javításaaz általa végzett karbantartási -, javítási munkák naprakész vezetése munkalaponmunka-, tűz-és környezetvédelmi előírások betartásastabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodraazonnali munkakezdést és kedvező munkaidőbeosztást ajánlunk nekedteljes bejelentéssel alkalmazunk, így érvényesítheted a különböző adókedvezményeket pl.:
családi adókedvezmény, 25 év alattiak adókedvezménye, illetve a hitelfelvételnél vagy betegség esetén sem ér meglepetésfejlődési és képzési lehetőséget biztosítunk számodraa próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente 513 530 Ft összegben, legyen az bölcsődei, óvodai szolgáltatás és ellátás, munkásszállás költségtérítése, kulturális szolgáltatás igénybevételére szóló belépőjegy, bérlet, továbbá könyvtári beiratkozási díj, SZÉP-kártya, vagy akár készpénz kifizetésmi a jó teljesítményt anyagilag is elismerjük havi ösztönző bér + kiemelt műszakpótléktámogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségétminden munkavállalóra élet- és balesetbiztosítást kötünkránk minden élethelyzetben számíthatsz gyermek születése, szociális segély, temetési segély, iskolakezdési támogatástörődünk a kollégáink fizikai és mentális egészségével kedvezményes üdülési lehetőség a vállalat üdülőiben - például Balaton mellett több helyen, illetve Hajdúszoboszlón -, sportkör, ingyenes társasági rendezvényeklakatos végzettséget vagy épületgépészeti karbantartásban szerzett tapasztalatot,precíz és pontos munkavégzést, megbízhatóságotB kategóriás jogosítványA munkavégzés helye:
1108 Budapest, Kozma utca

Jelentkezzen most a következőre:
Lakatos