Lakatos

Emg-metall kft - Dunakeszi Járás
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Főbb feladatok:
Általános lakatos munkákAlkatrészek megmunkálása, menetfúrás, süllyesztés, sajtolás, csiszolás, sorjázás, szemcseszórás, ponthegesztés, szerelésAcél, alumínium és rozsdamentes acél fémszerkezetek szükséges alapanyagának előkészítése, anyagmozgatása, összeállítása, hegesztése és a szükséges utómunkálatok elvégzése műszaki dokumentációk alapjánA lakatos tevékenységek megtervezése és végrehajtásaA munkavégzéshez szükséges adminisztrációs feladatok pontos elvégzése20 éve stabilan működő magyar tulajdonú cégHosszú távú biztos munkahelyTeljes bérezésre bejelentett munkakörBéren felüli juttatások, cafeteria hozzájárulás SZÉP kártya, prémiumrendszerTérítésmentes munkaruhaPlusz kereseti lehetőségLakhatásban segítséget nyújtunkSzakirányú fémipari végzettség:
szakközépiskolai/szakmunkás iskolai végzettségMin. 1-3 év fémipari cégnél szerzett szakmai tapasztalatMűszaki rajzolvasási képesség, műszerismeret, anyagismeretMérőeszközök használataFelelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés a betanulási idő elteltével, megbízhatóságJó problémamegoldó képességÖnállóság és terhelhetőségTöbb éves, gyártásban szerzett AWI és/vagy CO hegesztői gyakorlat, rutinCsoportvezetői tapasztalatÉrvényes targoncavezetői jogosítvány

Jelentkezzen most a következőre:
Lakatos