Ládamosó

Bonafarm csoport - Veszprém
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Pick Szeged Zrt. csapatához.
Ládamosó
A munkakör célja:
A termelés alatt keletkezett, szennyezett göngyöleg tisztítása, fertőtlenítése és megfelelő higiéniai állapotának biztosítása.
Feladataid lesznek:
Húsipari ládák, raklapok, konténerek tisztítása, ipari ládamosó berendezéssel.
Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
Legalább alapfokú általános iskolai végzettség
Precizitás, megbízhatóság
Tisztaságra való igény
Több műszak vállalása
Mit nyújtunk?
Alapbéren felüli bónuszrendszer
Munkahelyi meleg étkezés
Választható béren kívüli juttatás
Kedvezményes dolgozói vásárlás
Munkaruházat
Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat
Munkavégzés helye:
Szeged
A Pick Szeged Zrt. a térség egyik legnagyobb húskészítmény-gyártó vállalata. Töretlen sikereink másfél évszázados tapasztalatunknak, a generációról generációra öröklődő szaktudásnak, valamint a hagyományok és a minőség iránti elkötelezettségünknek köszönhető. Márkáink – a PICK, a HERZ, a FAMÍLIA és a RINGA – saját termékszegmensükben a kiváló minőséget jelentik.
A Pick Szeged Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Jelentkezzen most a következőre:
Ládamosó