Laboratóriumi Technikus

Trenkwalder kft - Lukácsháza
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Kémiai laboratóriumban szerzett tapasztalat (oldatkészítés, faktorozás, standard oldatok készítése)
Vizsgálati minták összegyűjtése és előkészítése
Töltési térfogat meghatározása és mintavételi terv készítése
Alkáli mérések elvégzése automata titrátorral
Alkáli mérések elvégzése lángfotométerrel
Arzén tartalom meghatározása atomabszorpciós spektrofotométerrel
Vizsgálatokhoz szükséges mérőoldatok, kalibráló oldatok elkészítése
Mérési eredmények rögzítése és a hozzátartozó dokumentáció elkészítése
Információ biztosítása a termelés felé
Laboratóriumi mérőeszközök, mérőberendezések kalibráltsági állapotának felügyelete
Vegyszerek nyilvántartása, fogyásuk követése, rendelések jelzése a felettes felé
Összehasonlító mérések elvégzése és dokumentálása
Elvárások / Requirements
Középiskolai vegyésztechnikusi végzettség minimális elvárás
Legalább 2 év tapasztalat nagyműszeres mérések elvégzésében (HPLC,AAS,AES)
Minimum alapfokú angol nyelvtudás
Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office:
Excel, Word)
Precíz, pontos munkavégzés
2 műszakos munkavégzés vállalása
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes jövedelem
Kiemelt juttatási csomag
Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
Stabil, növekvő vállalat
Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
Kiemelkedő munkába járás támogatása
Ingyenes céges busz használat
Bővebb információ a jelentkezésről:
a +36/20-235-3310-es telefonszámon!
Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!