Laboratóriumi Szakmérnök / Analitikus

Mol-lub kenőanyag gyártó forgalmazó és szolgáltató korlátolt felelősségű társaság - Almásfüzitő
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A közreműködő technikusok munkájának napi tervezése, koordinálása, hatékony munkavégzés feltételeinek biztosításaA laboratóriumba érkező minták regisztrációjának és a vizsgálatok elvégzésének koordinálása és szükség esetén elvégzéseKülső és belső stakeholderekkel történő kapcsolattartásKészülékek pontos működésének folyamatos ellenőrzése, vizsgálatok szabvány szerinti végrehajtása, akár az eszközpark fejlesztésében való részvételÚj módszereket fejlesztése és azok oktatásában, valamint dokumentálásában való aktív részvételKoordinálja a laboratórium működésével kapcsolatos hibaelhárítástRészt vesz a hibák gyökérokainak azonosításában és azok kiküszöbölésében, a megszüntetésre intézkedési programot összeállítja és levezényliA minőségbiztosítási rendszer biztosítása, adott esetben felülvizsgálata és fejlesztéseDolgozók szakmai tudásának rendszeres értékelése és az eredmény visszacsatolásaCafeteria – bruttó 800 000 Ft/évMedicover egészségbiztosításiPhone, LaptopKorlátlan telefon csomag egymás között családtagokkal isHome office lehetőségÉves teljesítmény bónusz opció 10%Szakmai konferenciákon való részvételFlexibilis munkakörnyezetEgyedülálló szakmai csapatban dolgozhatsz közös és önálló feladatokonFolyamatos fejlődés lehetősége belsős képzések által szakmai továbbképzések, személyiségfejlesztő tréningek, mentoring &
coaching, nyelvtanulásVegyészmérnöki / vegyész felsőfokú végzettségHárom év hasonló területen szerzett tapasztalatEredményorientált, agilis szemléletmódKözépfokú angol nyelvtudásMagabiztos MS Office és SAP ismeret