Laboratóriumi Asszisztens

Á. h. o. k. kft. - Budapest
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Amennyiben úgy döntesz, hogy csatlakozol lelkes kis csapatunkhoz a következő feladatokban fogsz tudni velünk együtt részt venni:
Beérkező minták átvétele, előkészítése, analitikai mérések rutin mérések, módszer fejlesztési mérések és validálások kivitelezése, automatákon történő és manuális vizsgálatok végzésea laborban használt készülékek napi kontrollozása, ill. más időszakos ellenőrzésének elvégzése, üzemképes állapotának fenntartásaa mért eredmények kiértékelése, Lims dokumentáció, leletküldésa laboratórium épségéért, tisztaságáért a laboratórium felelős állatorvosával együtt viselt felelősséga laboratóriumi munka kapcsán keletkező veszélyes hulladékok kezelése napi gyűjtés, elszállításra való összekészítéseakkreditációs követelmények teljesítése, auditokon való részvételnyilvántartások vezetése vegyszerekről, készülékekről, a vizsgálatokhoz szükséges anyagok, eszközök biztosítása, előírás szerinti tárolásaa napi használat után a laboreszközök kézi és/vagy gépi mosogatásaelőzetes, heti beosztás szerinti munkavégzés az Á.H.O.K. Kft. laboratóriumábanügyeletekben való részvétel ünnep- és munkaszüneti napokon az Állatorvostudományi Egyetem 1078, Bp., István u. 2., Kórélettan és Onkológiai Tanszék LaboratóriumábanMiért éri ez meg neked?versenyképes jövedelemváltozatos munka szinte minden labor területen kipróbálhatod magad, ami megtalálható nálunkszakmai kihívásképzési lehetőség persze, ha te is akarodhosszútávú munkalehetőségétkezési támogatás mert mi is szeretünk jókat ennifiatalos, dinamikus légkörmodern laboratóriumi diagnosztikai hematológia, klinikai kémia eljárások megismeréseés nem utolsó sorban cuki állatokSzeretnénk a csapatunkban látni, ha:
Szakirányú végzettséggel rendelkezeltudsz önállóan és csapatban is jól dolgozniszereted a manuális laboratóriumi feladatokat kenethúzás, citológia festés, stb.Vállalod, hogy a laboratórium mind a két telephelyén helytállsz persze nem egyszerre egy időbennem okoz problémát a változó munkarend telephely és nyitvatartási idő függvényében és az ügyelet sem hétvége és ünnepnapKülönösen örülnénk neked, amennyiben:
Orvos-diagnosztikai laboratóriumi analitikus vagy más felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezelvan már laboratóriumban szerzett tapasztalatod ha állatorvosi laborban szerzett, akkor meg egyenesen ámulunk majdangol nyelvtudás