Laboratóriumi Analitikus / Asszisztens

Synlab hungary kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Laboratóriumi vizsgálatok végzése manuálisan és automatákonSzakmai protokollok alapján:
vizsgálati minták átvétele, adminisztrálása, vizsgálatkérő lapok adatainak ellenőrzése, minták előkészítése, feldolgozásaVizsgálati eredmények rögzítése jegyzőkönyvekrőlMikrobiológiai identifikáló és rezisztencia vizsgálatok, vagy szerológiai vizsgálatok, vagy molekuláris diagnosztikai vizsgálatok végzéseLaboratóriumi készülékek és műszerek szakszerű kezeléseMinőségirányítási rendszer szerinti munkavégzésPiacképes juttatásSzámos béren kívüli juttatás kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok, emelt szintű pótlékok, jutalmazási rendszer, szakmai tanulmányok támogatása - hogy csak néhányat említsünkKiszámítható, hosszútávú munkalehetőségMunkába járás támogatásaIngyenes parkolás lehetőségeHatározatlan idejű munkaviszonyMultinacionális stabil háttérBetanulási időszak biztosításaExkluzív, modern munkakörnyezet Munkavégzés helyeSYNLAB Hungary Kft.Mikrobiológiai Laboratórium1211 Budapest Weiss Manfréd út 5-7. Jelentkezésed a fizetési igényed és a megpályázott pozíció megjelölésével a lenti "
gombra kattintva várjuk. A pályázásra vonatkozó Adatvédelmi Tájékoztatónk a honlapunkon, a Karrier menüpont alatt található.Biológus BSc/MSc, Orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus és/vagy laboratóriumi asszisztens, szakasszisztens végzettségPrecíz, szakmailag magas minőségű munkavégzésJó munkabírás, terhelhetőség, megbízhatóságFelhasználói szintű számítógépes ismeretekCsapatmunkára való alkalmasságLaboratóriumi rendszer ismereteHasonló munkakörben szerzett tapasztalat