Laboráns

Spl europe kft. - Sajóbábony
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Csapatunk erősítéséhez keresünk laboráns kollégát az alábbi feladatok ellátásra:
A beérkező alapanyagok, gyártásközi minták, intermedierek és késztermékek vizsgálata klasszikus analitikai, illetve műszeres módszerekkelA vizsgálatokhoz szükséges berendezések üzemeltetése, szakszerű kezeléseMinőségellenőrzés a gyártás során és a technológiákhoz kapcsolódó folyamatokbanA laborban végzett munka dokumentálásaStabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőségBéren kívüli juttatásokTeljesítményalapú bónuszKarácsonyi jutalom, hogy az ajándékok biztos meglegyenek a fa alattEgészségbiztosítás, amivel egészségügyi problémák esetén szakellátást és diagnosztikai vizsgálatokat vehetsz igénybe Miskolc legjobb magánszolgáltatóinálKözépfokú végzettségMS Office felhasználói szintű ismeretePrecíz, megbízható, önálló munkavégzésMinőség iránti elkötelezettségAnalitika laborban szerzett tapasztalatHasonló területen iparágban, laboratóriumban szerzett tapasztalatAnalitikai módszerek és műszerek ismerete HPLC, GC, IC, KF-titrátor

Jelentkezzen most a következőre:
Laboráns