Laboráns

Teva - Debrecen
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Generikus gyógyszerhatóanyagok gyártástechnológiájának fejlesztéséhez kapcsolódó kísérletek elvégzése szakmai irányítás mellettSzintetikus kémiai reakciók kivitelezése laboratóriumi léptékbenFermentáció feldolgozási eljárásához kapcsolódó műveletek kivitelezése laboratóriumban Az eljárásfejlesztéshez használt vegyszerek, műszerek, laboreszközök kezeléseGxP szabályok betartása a munkavégzés és dokumentálás soránNemzetközi nagyvállalat biztos háttereVersenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszerFolyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetőségeCsúcstechnológia és dinamikus csapatszellemVegyésztechnikusi végzettségFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretekJó dokumentációs készségKépesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyarántJó kommunikációs készségPontos, precíz munkavégzésBSc szintű szakirányú végzettség vegyész, vegyészmérnökAlapfokú angol nyelvtudásHasonló területen szerzett tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Laboráns