Laboráns

Pannon-biomassza kft. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Az oroszlányi erőmű részére érkező szilárd biomassza – és újrahasznosítható tüzelőanyagok mintavétele, átvétele, feldolgozásaA vizsgálatokhoz szükséges segédanyagok, eszközök előkészítéseTüzelőanyag elemzési vizsgálatok szabvány szerinti határidőre való elvégzése Nedvességtartalom, hamutartalom, égéshő és fűtőértékA laboratórium működésével összefüggésben lévő dokumentációs és adminisztrációs feladatok vizsgálati lapok töltése, jegyzőkönyv-, kimutatások-, összesítő táblázatok készítése, nyilvántartások vezetéseA laboratóriumi eszközök, berendezések rá vonatkozó napi szintű karbantartási feladatainak elvégzése pl:
tisztítás, hűtőfolyadék pótlása, gép beállítások, pontosság ellenőrzésekCégcsoport minőségirányítási dokumentumainak alkalmazása, betartásaHosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszonyTámogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakbaSzükséges szakmai továbbképzésekLehetőség a fejlődésre, előre lépésreMunkába járás támogatása2 műszakos munkarend 06-14, 14-22Tervezhető munka-pihenő időÖnkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás próbaidőt követőenDolgozói részvényjegyzési lehetőségMetLife biztosítási csomag20 % műszakpótlékÉrettségi és/vagy vegyipari szakirányú végzettség / vegyésztechnikus végzettségMS Office felhasználói szintű ismeretekMegbízható, önálló és fegyelmezett személyiségNagyfokú precizitásCsapatmunkaSzabálykövető attitűdKörnyezetvédelmi-, vagy laborgyakorlatot magába foglaló egyéb technikusi végzettségHasonló munkakörben szerzett tapasztalatLaboratóriumi eszközök használatának ismerete pl:
tára / analitikai mérleg, kaloriméter, izzítókemence, aprítógép, szárítószekrény

Jelentkezzen most a következőre:
Laboráns