Kvalifikáló Villamosmérnök

Richter gedeon nyrt. - Dorog
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Laborberendezések terv szerinti rendszeres karbantartása, kvalifikálása, szükség szerinti javítása, karbantartás szervezése külső szolgáltatókkalAnalitikai műszerek, mérőberendezések elsősorban folyadék-kromatográfok, gázkromatográfok, spektrofotométerek terv szerinti rendszeres karbantartása, kvalifikálása, szükség szerinti javításaSaját műszerpark, használati etalonok felhasználásra alkalmas állapotban tartásaKözreműködés az ezen berendezéseket érintő szakmai szabályozások, munkautasítások elkészítésben, szükség szerinti módosításábanKapcsolódó dokumentációk precíz elkészítése, nyilvántartásaFelhasználók támogatása mérésekkel kapcsolatos problémák megoldásábanKapcsolattartás üzleti partnerekkelÚj műszerek beszerzésének műszaki előkészítése, projektekben való részvételMinőségirányítási folyamatok fejlesztéseElkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kapTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalomEgészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzésérőlMagad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink uszoda, konditerem, sportpálya járulnak hozzáCsaládod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjukFejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjukVárjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!Villamosmérnök végzettségJó kommunikációs készségEgyüttműködésKezdeményezőkészség, önálló döntéshozatalProblémamegoldásMinőségirányítási tapasztalatMetrológiai végzettségAnalitikai területen szerzett szakmai tapasztalatGMP munkakörnyezet ismereteKözépfokú angol nyelvtudásSAP ismeret