Kutató-Fejlesztő Analitikus Hplc

Richter gedeon nyrt. - Budapest
30+ napja (10/05/2024)

munkaköri leírás

Részt veszel a bioszimiláris gyógyszerfejlesztésben- támogatod a biotechnológiai fejlesztéseketBiotechnológiai gyógyszer hatóanyagok és készítmények vizsgálatára szolgáló műszeres analitikai módszereket fejlesztesz és validálsz elsősorban:
folyadékkromatográfiás HPLC, elektroforézis és fotometriás módszerekGyártástechnológia fejlesztések analitikai támogatásában veszel résztStabilitási vizsgálatok tervezését, irányítását végzedTechnikusok munkáját fogod irányítani és ellenőrizniSzakértői csoportokban veszel részt, kapcsolatot tartasz társszervezetekkel, döntés-előkészítésben veszel résztHatározatlan idejű munkaviszonyFlexibilitást rugalmas munkarenddel és home office lehetőséggel biztosítunkEgészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészség biztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzésérőlJóllétünkhöz vállalati üdülők és ingyenes sportolási lehetőségek uszoda, konditerem, sportpálya járulnak hozzáA családok életét iskolakezdési támogatással és óvodákkal támogatjukMunkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el cafetéria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény programBiztos háttérrel rendelkező, magyar multinacionális vállalatnál való munkavégzésSzakirányú felsőfokú MSC végzettséggel rendelkezel vegyészmérnök, biomérnök, biológus, gyógyszerészKözépfokú, aktív angol nyelvtudásod van szóban és írásbanRendelkezel 1-3 év tapasztalattal a HPLC és elektroforézis területén