Külkereskedelmi Üzletkötő

Simotrade kft. - Simontornya
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Külkereskedelmi ügyek komplex lebonyolításaKapcsolattartás Magyarországon belüli és kívüli ügyfelekkelÁrkalkulációk készítéseBejövő telefonos és online igények kiszolgálásaÚj partnerkapcsolatok kialakítása, ápolásaRendszeres vevőlátogatás havi 1-2 alkalomMegbízások, teljesítések nyomon követéseFelmerülő kérdések, panaszok kezeléseSzükséges dokumentáció elvégzéseÉrtékesítési célok kitűzése, elérése, üzletfejlesztés támogatásaFolyamatos egyeztetés a közvetlen felettessel és a terület kollégáivalIntegrált vállalatirányítási rendszer naprakészen tartásaKapcsolattartás a társterületekkelPiaci információk gyűjtése, elemzéseÜgyfélelégedettség mérése, növelése8 órában dolgozhatsz és nincs hétvégi munkavégzésCéges telefon segíti a munkádatKorábbi tapasztalatod kibontakoztathatod és tovább fejleszthetedKommunikációs híd vagy a gyártás és a megrendelők közöttHosszú távon tervezhetszCsaládias munkakörnyezet, ahol számíthatsz rugalmasságraHatározatlan idejű szerződésed leszA fizetésed a pozíciódhoz illeszkedik és bejelentett, ami mindig időben és pontosan érkezikAkár azonnal munkába állhatszSzámunkra fontos a környezettudatosságLehetőség home office munkavégzésreEgy cégcsoport tagjaként stabil a háttérSzakmai felsőfokú, vagy OKJ végzettségÉrtékesítésben szerzett minimum 2 év szakmai tapasztalatAngol nyelv kommunikációképes ismereteNémet nyelv előnyNe okozzon gondot az Excel táblázatok készítése/kezelésMegbízhatóság és pontos munkavégzésDinamikus, proaktív szemléletKiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készségPartner fejével gondolkodásMegnyerő kommunikációA megrendelők mindig visszatérnek hozzád, mert nélkülözhetetlen vagy és proaktívKomplex rálátással bírsz a folyamatokraSzereted egyben tartani a folyamatokat és a dokumentálás is fontos számodra. Olyan csapattagot keresünk, aki proaktívan kommunikál és betanulási idő után önállóan, gyorsan reagál az adódó, kereskedelmi helyzetekre, valamint első számára a vevő.