Külkereskedelmi Értékesítő Német

Biotechusa kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Újügyfelek felkutatása, főként osztrák vonatkozásbanTelefonos értékesítés, kapcsolattartás meglévő és új partnerek részére német nyelvenPartnerek termékszortimentjének elemzése, listázási ötletek és akciók kidolgozásaKonkurenciafigyelésÉrtékesítéshez köthető forgalmi adatok nyomonkövetése és elemzéseMeglévő és új partnerek igény szerinti látogatása, külföldönAz alapbér mellett havi- és negyedéves teljesítménybónusszal honoráljuk a munkádat, amit előre meghatározott célszámok alapján tudsz elérni egy átlátható és kiszámítható rendszer szerintAz aktív kapcsolattartás révén folyamatosan frissen tarthatod német nyelvtudásodat, illetve iparági szókinccsel gazdagodhatszModern, világos és növényekben gazdag központi irodaházunkban inspiráló környezetben végezheted a napi munkád, legyen szó akár telefonálásról, csoportos megbeszélésről vagy elmélyült egyéni munkárólHetente 2 nap Home Office lehetőséget biztosítunkMunkatársainknak ingyenes sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk budapesti fitnesztermünkben konditerem, szauna, sószoba, boxringRendelkezel 3-5 év tapasztalattal értékesítő munkakörben, partnerkapcsolatok ápolásában, tárgyalások lebonyolításában, telefonos értékesítésben német nyelvterületenAktív, tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkezel, és kész vagy nap mint nap magabiztosan használni a partnereinkkel történő kommunikáció soránKezdeményező és proaktív hozzáállás jellemez, szereted a kihívásokatSzereted a pörgést, terhelhető, eredmény- és célorientált vagyRendelkezel „B” kategóriás vezetői engedéllyel és magabiztos vezetési gyakorlattalMagabiztosan kezeled a MS Office programokat