Közműépítési Projekt Mérnök

Easyhiring services kft. - Debrecen
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Közműépítési projekt mérnök
Közműépítési projekt mérnök kollégát keresünk Debrecenben megvalósuló infrastruktúra projektek menedzselésére!
Feladatok
Debrecenben megvalósuló infrastruktúra projektek menedzsmentjében aktív részvétel
Műszaki projektmenedzsment feladatainak végrehajtása szakmai vezetővel együttműködve
Projektek ütemtervének összeállítása, azok leegyeztetése, nyomon követése, beszámolók készítése
A projekt érintettjeivel (megbízó, tervező, kivitelező, műszaki ellenőr) való folyamatos kapcsolattartás
Projekttalálkozókon való részvétel
Követelmények
Felsőfokú szakirányú végzettség (műszaki menedzser, építő-, építész- vagy településmérnök, környezetmérnök)
Legalább 3 év mérnöki pozícióban szerzett tapasztalat
Kommunikációképes angol nyelvtudás előny
Magabiztos MS Office ismeretek
Archi - vagy AutoCAD, MS Projekt ismeret
Amit ajánlunk
Betekintési lehetőség Debrecen legnagyobb beruházásaiba
Fiatalos, öszetartó csapat
Munkavégzés helye
Debrecen