Közétkeztetési Konyhavezető - Makó

Eatrend korlátolt felelősségű társaság - Csongrád Megye
új ajánlat (28/06/2024)

munkaköri leírás

A konyha működésének gördülékeny irányítása és ellenőrzéseAz ételek elkészítéséhez szükséges alapanyagok összeállítása, rendeléseÁruk átvétele, minőségi, mennyiségi ellenőrzése, bevételezése, raktár ellenőrzéseHatósági előírások betartása és betartatásaÉtelek minőségének ellenőrzése Kapcsolattartás az intézményvezetőkkel és társosztályokkalFontos számunkra, hogy minden területen támogassuk a munkavállalóinkat:
Munkanapokon biztosítjuk számodra az ebédet kiváló minőségű és jóízű ételekből választhatsz :
utazási hozzájárulást biztosítunk, amellyel segítjük a bejárásodatminden eszközt biztosítunk, amely támogatja a hatékony munkavégzésedetFolyamatosan fejlődő vállalatcsoportunk élete a stabil háttér mellett újabb és újabb szakmai kihívásokkal támogatja a fejlődésedetMinimum van 1-3 éves vendéglátásban, vagy étkeztetésben szerzett tapasztalatSzakirányú végzettség vendéglátás, szakács, vendéglátó menedzserGyakorlatias, határozott személyiségVezetői szemléletmód