Középvállalati Ügyfélkapcsolati Referens - Békéscsaba

Mbh bank nyrt. - Békéscsaba
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolatépítés, kapcsolattartás illetve a terület vonzáskörzetébe tartozó cégek akvizíciója A kezelésébe tartozó portfólió minőségének megőrzése, javítása Üzleti lehetőségek felkutatása, azonosítása, aktív és passzív termékek értékesítése, együttműködés keresztértékesítésében a fiókhálózattal Ajánlatok, üzleti javaslatok készítése Finanszírozási struktúra kialakítása, részvétel a kockázatok feltárásában, előterjesztések kezdeményezése és készítése Javaslattétel biztosítéki struktúra és árazás kialakítására Az ügylettel kapcsolatos döntés végrehajtása A vállalatok limitlejáratainak figyelemmel kísérése Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a Kockázati területtel Reklamációk menedzselése Új kollégák betanítása Széles körű sportolási támogatást nyújtunk Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk Home office lehetőséget biztosítunk Szupercsapatként működünk együtt Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz Generációs sokszínűségi stratégia:
Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program 5 éves vállalati finanszírozási területen szerzett tapasztalat Felsőfokú pénzügyi végzettség Számviteli ismeretek Jó kommunikációs képesség és tárgyaló készség Megbízhatóság és precíz munkavégzés, csapatmunkában való részvétel Nyitott, ügyfélorientált gondolkodás Értékesítői attitűd B kategóriás jogosítvány Önálló munkavégzés Angol vagy német nyelvtudás