Követeléskezelő Munkatárs

Uib factor zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Követelések tömeges kezelése, jogi igényérvényesítési feladatok teljes körű ellátása,követeléskezelési szoftverben:
fizetési felszólító levelek, ügyfélmegkeresések, illetve jogi eljárásokban érkező felhívások, végzések megválaszolása, adatrögzítés,fizetési meghagyás, végrehajtási eljárási eljárások kezdeményezése, és lefolytatásukban való hatékony és érdemi közreműködés,peres eljárásokban az eljáró ügyvéddel való együttműködés és kapcsolattartás,kapcsolattartás közjegyzőkkel, végrehajtókkal, bíróságokkal, felszámolókkal, földhivatalokkal,telefonos és személyes ügyfélkezelés lebonyolítása,követeléskezeléssel kapcsolatos ügyfél reklamációk, panaszok elbírálása, megválaszolása, feldolgozása;
Fizetési kedvezményre irányuló kérelmek előterjesztése, elbírálása, megválaszolása;
Jogi eljárásokban történő teljeskörű közreműködés pl.:
felszámolás, csődeljárás, végrehajtási eljárás és kapcsolattartás adósokkal és hatóságokkal;
Versenyképes fizetés,Segítünk elsajátítani a releváns szakmai ismereteket és annak teljes folyamatát, nemcsak részfeladatokat kell ellátnod;
Fiatalos, vidám csapat;
Irányadó jogi jogász, jogi asszisztens, igazságügyi szervező, gazdasági, pénzügyi végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok;
Talpraesettség és jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt,ágazati jogszabályokat Fmhtv., Vht, Cstv. legalább érdeklődésszintű ismerete;
Precíz munkavégzés, és ahatáridők pontos betartása,önálló és hatékony munkavégzés,jó konfliktuskezelő és stressztűrő képesség,teljes munkaidő vállalása;
Hasonló területen követeléskezelés, behajtás szerzett szakmai tapasztalatot;
Azonnali munkakezdés vállalása,INDECS nevű követeléskezelési szoftvert esetleges ismerete;