Követeléskezelési Munkatárs

Mvm ügyfélkapcsolati kft. - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Peren kívüli behajtások kezelése felszólítások, ügyfelekkel való egyeztetés
Peres úton való behajtások kezelése ügyek kiadása, követése, elszámolása, ügyvédi irodákkal való kapcsolattartás, FMH-, per-, végrehajtás
Fizetésképtelenségi eljárások kezelése
Követelések kivezetése
Részvétel az engedményezési folyamatban
Folyószámla egyeztetés
Visszafizetések ügyintézése
Kapcsolattartás a folyamatban résztvevő külső, belső partnerekkel
Részvétel a behajtási tevékenységgel kapcsolatos folyamatok kidolgozásában, fejlesztésében, szabályozásábanMert egy sikeres, biztos, stabil munkahelyet kínálunk
Mert egy jó hangulatú, dinamikus csapat tagja lehetsz
Mert a munka változatos, de persze vannak benne rutin feladatok is
Mert a fejlődési lehetőségek száma végtelen
Mert biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek tréningek, konferenciák
Mert széles körű béren kívüli juttatási csomaggal egészítjük ki a bruttó alapbért cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás
Mert vannak üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvényekEgyetemi, főiskolai végzettség és legalább 3 év szakmai gyakorlat
Középfokú végzettség esetén, szakirányú felsőfokú végzettség megléte és legalább 5 év szakirányút tapasztalat
MS Office programok magasszintű ismerete kiemelten excel
Jó probléma megoldó és kommunikációs készség
Hatékony munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt
Változáskezelés