Környezetvédelmi Mérnök

Viapan „dologidő” kft. - Kecskemét
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Élelmiszeripari parnercégünk számára a fenntarthatóság és a társadalmi felelősségvállalás kiemelt fontosságú.A kapcsolódó koncepciók kidolgozására,a feladatok végrehajtására keresünk csapatukba Környezetvédelmi mérnök kollégát.
Amunkakörhöz tartozó fő feladatok:
Fenntarthatósági irányítási rendszer működésének támogatása.
Hozzájárulás a magyar jogszabályoknak való megfeleléshez.
Rendszeres belső kommunikáció fenntartása ,az intézkedések előrehaladásának monitorozása.
Belső és külső auditokban való részvétel.
Partnerünk energiastratégiájának összehangolása Magyarországon, Németországban és Japánban.
Karbonlábnyom számítás együttműködésben az anyavállalattal.
A munkakörhöz tartozó elvárások:
Környezetmérnöki felsőfokú végzettség,
Legalább 3 éves releváns tapasztalat,
Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
Tapasztalat a következő tanúsítványokatban:
ISO14001, GHG Protocol, RE100.
Amit kínálunk:
Ösztönző alapbér, cafeteria, utazási hozzájárulás, egyéb juttatások.
Élelmiszeripar által nyújtott biztonság,nemzetközi háttér.
Folyamatos szakmai fejlődési lehetősége.
Rugalmas irodai beosztás, Home office lehetőség.