Könyvtáros

Pannon egyetem - Veszprém
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Könyvtári szaktájékoztatás,könyvtári kölcsönzés,gyűjteményszervezési, állománygyarapítási feladatok ellátása,könyvtári dokumentumok feldolgozása.Komoly szakmai múlttal és tudással rendelkező csapatunk tagjai mentorálnak a betanulás során,stabil háttér, komplex juttatási csomag,családbarát munkahely, kiszámítható munkaidő,cafeteria juttatás SZÉP-kártya,munkába járás költségtérítése nem veszprémi lakóhely esetén,szakmai kihívások,kompetenciaértékeléssel egybekötött teljesítményértékeléssel támogatott fejlődés.A munkakör várhatóan 2024. május 15. napjától tölthető be.Munkavégzés helye:
Veszprémszakirányú könyvtáros végzettség,legalább középfokú angol nyelvismeret,jó problémamegoldó, együttműködő és kezdeményező készség,precíz munkavégzés, pontosság,büntetlen előélet, magyar állampolgárság.Szakmai tapasztalat.

Jelentkezzen most a következőre:
Könyvtáros