Könyvelő Ócsa

Bio-fungi kft. - Ócsa
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Társaságunk gazdasági eseményeinek folyamatos és naprakész, törvényi előírásoknak meglelő nyilvántartása, Analitikus és főkönyvi könyvelés a számvitel szabályai szerint, Teljeskörű könyvelés bejövő- - kimenő számlák, bank és vegyes tételek, Évközi bevallások, statisztikák, jelentések elkészítése, határidőkben történő benyújtása, Évközi időszaki zárásokban valamint éves beszámoló készítésében való aktív közreműködés, Társosztályokkal való kapcsolattartás. Szakmai fejlődési lehetőség, Versenyképes fizetés, Dolgozói kedvezmény gomba vásárlásra, Hosszú távú, biztos munkalehetőség, Stabil háttér. Középfokú könyvelő végzettség, 3-5 éves szakirányú munkatapasztalat, Napra kész számviteli és pénzügyi jogszabályi ismerete, Felhasználói szintű Microsoft Office program ismeret, Monotónia tűrés, Nagyfokú pontosság, precizitás, Alapos, önálló és proaktív munkavégzés. Szakirányú felsőfokú végzettség / Képesített könyvelő, Vectory vállalatirányítási rendszer ismeret, Termelő és/ vagy kereskedelmi vállalatnál szerzett gyakorlat, Tárgyieszköz nyilvántartási tapasztalat.