Könyvelő Német Nyelvtudással @ Recruby

Recruby - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

  • Pénzügyi területen szerzett diploma és/vagy mérlegképes könyvelő képesítés
  • Minimum 2 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos német nyelvtudás
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Excel magabiztos ismerete

Német hátterű, innovatív fejlesztéssel és gyártással foglalkozó partnerünkhöz keressük az új kollégát pénzügyi területre, Könyvelő pozícióba. Partnerünk nemzetközi csapatában a német nyelvtudásodat napi szinten használhatod, melyet nyelvi képzésekkel is támogatnak.
Partnerünknél hibrid munkavégzés és rugalmas munkaidő vár, hiszen fontos számukra a work-life balance.

Amennyiben szívesen használod a nyelveket, szeretnél nemzetközi környezetben dolgozni és fontos számodra a szakmai fejlődés, akkor várjuk a jelentkezésedet!

,[Szállítói és vevői számlák könyvelése, Folyószámla egyeztetés, összepontozás, Havi és éves zárásokban való részvétel, A pénzügyi vezetõ szakmai támogatása, Egyéb könyvelési feladatok, Kapcsolattartás az anyavállalattal] Requirements:
SAP, Excel Tools:
. Additionally:
International projects, Free coffee, Bike parking, Playroom, Mobile phone, Free parking, In-house trainings, Modern office, No dress code.