Könyvelő (2 Év Határozott Idő)

Randstad hungary kft. - Jász-Nagykun-Szolnok
új ajánlat (27/04/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk 100%-ban koreai tulajdonú vállalat, 2010 óta erős jelenléttel rendelkezik a magyar piacon. Üzleti partnereinek igényeire fókuszálva magas minőségű, különböző típusú és tulajdonságú polikarbonát alapanyagok gyártásával foglalkozik, melyek ideálisak mind az elektronikai, mind az autóipari szektor számára. Pénzügyi csapatuk fontos szerepet játszik a vállalat sikeres működésében. Ebben a csapatban a szakmai igényesség, rugalmasság, a precizitás kiemelkedő szerepet kap. Ezúttal Könyvelő pozícióba toborzunk számukra, két év határozott idejű szerződéssel.
Bankkivonatok, szállítók könyvelése SAP rendszerben
Statisztikai riportok készítése (KSH, MNB)
Tárgyi eszközök könyvelése
Vevő- és szállítói fizetések rögzítése SAP-ben
Részvétel a havi/negyedéves/év végi zárásokban
Részvétel audit folyamatban és adóellenőrzésekben
Támogatás adóbevallások készítésében (HIPA, ÁFA, egyéb, a könyvelési osztály hatáskörébe tartozó adók)
Részzvétel az éves beszámoló készítésében
Elvárások / Requirements
Mérlegképes könyvelő végzettség/releváns felsőfokú tanulmányok ÉS/VAGY 1-2 éves könyvelésben szerzett tapasztalat multinacionális környezetben
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Társalgási szintű angol nyelvtudás
IFRS tudás előny, de nem feltétel
Amit nyújtunk / Benefits
Összetett juttatási csomag:
alapbér, munkába járási támogatás, havi és eseti SZÉP kártya kifizetés
2 éves határozott idejű munkaszerződés
Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
Stabil munkahely és olyan közeg, ahol számít a véleményed és ahol fiatalos csapat vár