Konyhai Kisegítő

Virtu étterem kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Konyhai csapatunkat szeretnénk bővíteni konyhai kisegítő kollégával a Virtu éttermünkben a MOL Campus 28-ik emeletén. Heti négy nap szerdától-szombatig munkavégzésben egy műszakos munkarendben keresünk motivált munkatársat. Az alapfeladat leírása:
A sous-chef irányítása mellett bejövő áru rendszerezése,zöldségek és gyümölcsök pucolása,hűtőkamrák tisztántartása és rendezése,szakácsok keze alá dolgozás.Az értékek amiket képviselünk:
Dolgozói élmény megteremtéseTökéletes vendégélményre való törekvés minden napCsapatmunkaBudapest egyik legelegánsabb munkakörnyezete2000 Ft/óra nettó keresetProfesszionális szakmai háttérMagas színvonalú klasszikus vendéglátás, támogató környezetKarrier- és előrelépési lehetőség, hosszútávú munkalehetőségSzakmai tréningek, utazások, egyéni képzési lehetőségTöbb évtizedes sikeres, stabil céges háttérA konyhai csapat támogatását, preciz munkavégzést, rendezettséget, lojalitást, nyitottságot és széles mosolyt kérünk a kollégától.Korábbi munkahelyekről szerzett pozitív referenciaMultinacionális környezetben és/vagy külföldön szerzett tapasztalat