Konyhafőnök / Chef Sárvár

Delirest magyarország kft. - Sárvár
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

A konyha üzemelési és termelési feladatainak szervezése,a konyhai személyzet munkájának irányítása,gondos alapanyag / nyersanyag gazdálkodás,HACCP előírások betartása és betartatása,az üzleti egység törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése,hatékony, együttműködő Csapat és kellemes munkahelyi légkör kialakítása.Étlap tervezése, kalkulációk készítése, alapanyag rendeléseRendezvény menük összeállítása, lebonyolításban való részvételAz ételek megfelelő minőségben való elkészítése, valamint tálalása, kóstolása.Versenyképes jövedelem, 40 órás, korrekt, teljes bruttó béres bejelentés,szabad hétvégék, tervezhetsz családi programot, kikapcsolódhatsz,fizetett szabadság,családias, barátságos környezet,kiszámítható munkarend előre megtervezett beosztás szerint,hosszú távú biztos megélhetés, stabil nagyvállalati háttér,szakmai irányítás a betanulási időszak alatt is,folyamatos belső-és külső szakmai tréningek,országos versenyeken való részvétel lehetősége,modern, új technológia és felszerelés a konyhán és az étteremben, saját fejlesztésű koncepciók,sok éve együttműködő, tapasztalt szakmai háttérrel rendelkező támogató vezetői csapat.Ingyenes melegétkezés,minőségi, modern új munkaruhát biztosítunk számodra,„Számíthatsz Ránk program” – ingyenes jogi, pénzügyi, egészségügyi tanácsadás szakemberekkel,dolgozói ajánlói rendszer,kedvezményes vásárlási lehetőség országszerte a szerződött partnereinknél, Munkavégzés helye:
Sárvár, Ipari park gyárában üzemelő Delirest Éttermünk konyhája.Munkavégzés ideje:
1 műszak, 06-14:
20-ig, napi 8 óra munkaidő, szabad hétvége!szakirányú végzettség,legalább 3 éves szakmai tapasztalat,vezetői tapasztalatkitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,magasfokú szervezőképesség,jó problémamegoldó és alkalmazkodó képességgazdálkodási szemlélet,eredmény orientált gondolkodás,határozott fellépés, kreativitás,MS Office Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismereteHasonló komplexumban szerzett tapasztalatHooreyka program ismerete