Kontroller

Easyhiring services kft. - Debrecen
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Kontroller
Debreceni nemzetközi autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk Kontroller pozícióba munkatársat.
Pénzügyi tervezésben (budget) és előrejelzésben (forecast) való részvétel Terv/tény analízis Részvétel havi zárásban és riportálásban Termékek elő- és utókalkulációjának (costing) elkészítése Költségmegtakarítási lehetőségek megtalálása, koordinációja Ad-hoc riportok előkészítése helyi és központi vezetés részére
Felsőfokú, gazdasági területen szerzett végzettség Kiváló Microsoft Excel ismeretek 1-3 év tapasztalat kontrolling területen multinacionális termelő cégnél Integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság Precíz, pontos munkavégzés Jó problémamegoldó képesség
SAP, IFRS ismeret Több, mint 3 év kontrolling tapasztalat termelő környezetben Tapasztalat autóipari cégnél Angol nyelvismeret
Rugalmas munkavégzési lehetőség Juttatási csomag (Cafeteria, bónusz, munkába járás támogatása) Lehetőség nemzetközi feladatokban való részvételre Fiatalos munkakörnyezet
Munkavégzés helye
Debrecen

Jelentkezzen most a következőre:
Kontroller