Kontroller

Wszl kft. - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

WSZL-hez tartozó fuvarozási és tervezési területet érintő napi / heti / havi riportok készítéseTervezésben és várható eredmény számításban való részvételHavi szintű eredménybecslések készítése, egyeztetés a számvitellel, eltérések elemzéseKöltség- és teljesítmény elemzések készítéseJármű önköltség számítás, partner-eredményesség kalkuláció támogatásaBI riportok kialakításában való részvételKapcsolattartás társosztályokkalA szakterületek vezetőinek támogatásaTapasztalatszerzésre és látókör szélesítésre alkalmas légkör és folyamatokAlkalmanként otthonról végezhető munkavégzésFiatalos, dinamikus munkakörnyezetRendezett, stabil munkáltatói háttérBelső és külső képzéseken való részvételFelsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettségKontrolling vagy elemzői területen szerzett releváns, legalább hároméves munkatapasztalatMS Excel haladó ismertJó elemző, szervező és tervezőképesség, rendszerszemléletPontosság, precizitás, jó logikai képességHatározott fellépésSAP FI/CO ismeret előnyt jelentPowerBI ismeret előnyt jelentMS Excel makró ismeret előnyt jelent

Jelentkezzen most a következőre:
Kontroller