Kontroller

Indotek group - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Rendszeres és ad-hoc kontrolling riportok létrehozásátKözreműködést az éves zárásbanProjektekre értelmezett éves üzleti tervek elkészítésétTerv/tény összehasonlítások, elemzések elvégzésétKontrolling jelentések elkészítésétKönyvelés ellenőrzését, hibák feltárásátBérlőkkel történő elszámolások elkészítésétKapcsolattartást és együttműködést a társosztályokkalTámogató, barátságos környezetet, ahol vezetőidhez bármikor fordulhatsz. Stabil cégnél dolgozhatsz, kiszámítható, törzsidős munkarendben, akár részmunkaidőben is. Fontos számunkra dolgozóink egészsége, amit rendszeres gyümölcsnappal, étkezési kedvezménnyel és ingyenes konditerem bérlettel támogatunk. Színvonalas képzésekkel biztosítjuk a folyamatos fejlődésed angol nyelvtanfolyam, Excel tanfolyam, workshopok. Egyedi cégstruktúránkból kifolyólag széles körű szakmai ismeretekre tehetsz szert. Könnyen megközelíthető, modern irodaépületben dolgozhatsz, ingyenes parkolási lehetőséggel. Népszerű és változatos céges programokon vehetsz részt sportnapok, jótékonysági rendezvények, családi napok. Felsőfokú közgazdasági végzettséged vanKontrolling területén legalább 3-4 éves tapasztalatot szereztélMagabiztosan eligazodsz a könyvelés rejtelmeibenAnalitikus, komplex gondolkodásmód és kiváló problémamegoldó képesség jellemezPrecízen és pontosan dolgozolMagas szinten használod az MS Office programokat, különösen az Excel-tTerhelhető, proaktív személyiségnek tartod magadatJó kommunikációs képességed van, könnyen megtalálod a közös hangot a munkatársakkal, de határozottan is fel tudsz lépniHa pénzügyi, számviteli, kontrolling szakirányú végzettséged vanSQL lekérdezésekben szereztél jártasságotKözépfokú angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban

Jelentkezzen most a következőre:
Kontroller