Kompresszor És Gázelőkészítő Berendezés Kezelő

Magyar földgáztároló zrt. - Zsana
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

A vonatkozó technológiai utasításoknak megfelelően a gyűjtőállomás berendezéseinek, kompresszorüzem gépeinek, berendezéseinek és a gázelőkészítés technológiai elemeinek, továbbá a kazánüzem, műszerlevegő rendszer és segédüzemi berendezések üzemeltetése.
Kutak, berendezések üzemállapotának ellenőrzése, naplózása.
Az üzemviteli adatok, paraméterek, azok helyességének ellenőrzése, dokumentálása, illetve azok szükséges változtatásainak kezdeményezése, a tapasztalt rendellenesség jelentése.
A kisebb javítási, karbantartási feladatok elvégzése, a gépek, berendezések, technológiák tisztán tartása, valamint nagyobb karbantartási feladatok segítése közvetlenül vagy szerződött partnerek támogatásán keresztül.
Külső kivitelezés esetén felügyeleti tevékenység ellátása az illetékességi területén.Stabil munkahely
Versenyképes bér
Széles körű béren kívüli juttatási csomag cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás
Modern és biztonságos munkaeszközök és munkaruhaGépész, vagy olaj/gázipari középfokú végzettség
Technológia rendszerek kezelésének elsajátítása
Folyamatirányító rendszer felhasználói szintű megismerés, kezelése.
Többműszakos munkarend vállalása
B” kategóriás vezetői engedélyOlaj- vagy gázipari gyakorlat
Targoncavezetői engedély
Rb-s jogosulságok
Érvényes tűzvédelmi szakvizsga
Gépész/karbantartási végzettség, tapasztalat