Kompozit Operátor

Metyx hungary kft. - Kaposvár
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Megfelelés a minőségügyi, környezetvédelmi és munkavédelmi elvárásoknakKompozit szerszámok előkészítése, építése, javításaKompozit Gyanta és üvegszál technológia termékek laminálása, javításaKézi száraz és nedves laminálásGyanta infúziós gépek előkészítése és kezeléseA keletkezett napi hulladék szelektált gyűjtéseHosszútávú, biztos és folyamatosan fejlődő munkahelyCsaládbarát munkahelyMultikulturális környezet8 órás bejelentett munkaviszonyCafeteriaJelenléti bónuszTúlóra adott tárgyhóban kerül kifizetésreUtazási költségtérítés 22. -Ft/kmEgyéb egyösszegű támogatások100%-os helyi és helyközi bérlet támogatás tömegközlekedésreBaleset és tűzvédelmi rendszabályok betartásával történő munkavégzés Kéziszerszámok, és a termék előállításához szükséges szerszámok állagának megóvása A műszakvezető által kiadott feladatok maradéktalan elvégzéseÁltalános Iskolai VégzettségErkölcsi bizonyítvány megléte3 Műszakos Munkarend VállalásaElkötelezettségKézügyességMegbízhatóságPrecizitás, pontosságHasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny – magasabb bérezésHíd és forgódarus bizonyítvány előny, de nem feltétel