Kommunikáció És Marketing Osztályvezető

Budapesti operettszínház - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Feladata a színház marketing munkájának, reklám- és propaganda tevékenységének szervezése. Közreműködik az évados marketing terv kidolgozásában, a kampányok lebonyolításában. Közreműködik az éves és egyedi média-együttműködési megállapodások kidolgozásában, előkészítésében, nyilvántartásában. Aktívan részt vesz a rendelkezésre álló hirdetési felületek tervezésében, beosztásában, koordinálásában, az ezzel kapcsolatos adminisztrációban. Feladata a színház fotódokumentációjának kezelése, frissítése. Ennek kapcsán gondoskodik az új bemutatók, beállók, egyedi rendezvények fotózásáról, a fotósok kijelöléséről és diszponálásáról. Közreműködik a színház turisztikai kapcsolatrendszerének kiépítésében, tevékenyen részt vesz a kapcsolattartásban, szervezi a színház bel- és külföldi turisztikai szempontú megjelenési, bemutatkozási lehetőségeit. Részt vesz a színház weboldalának gondozásában, segíti a frissítés, adatfeltöltés folyamatát, közreműködik a közösségi média facebook, stb. felületein való megjelenések létrehozásában, a színház rendszeres hírleveleinek szerkesztésében, kiküldésében. Közreműködik az előadásokról szóló videó anyagok, összefoglalók elkészítésében, szervezi és koordinálja az azokkal kapcsolatos feladatokat. Alapfeladatához tartozik a színház szponzorációs partnereinek felkutatása és a velük való együttműködés kialakítása. Feladata a színházat érintő pályázati lehetőségek figyelemmel kísérése, illetve a pályázatok elkészítése a főigazgatóval, a gazdasági igazgatóval, a tagozatok igazgatóival és a műszaki igazgatóval való folyamatos egyeztetés alapján. Közreműködik a havi/éves műsorok, propagandaanyagok, műsorfüzetek, plakátok, szórólapok és egyéb kiadványok elkészítésében. Kiajánlja gazdálkodó szervezeteknek, pénzintézeteknek és egyéb érdeklődőknek a színház reklám lehetőségeit. A Színház a hatékony és eredményes munkát versenyképes jövedelemmel honorálja. A pályázatok elbírálása folyamatos, a pozíció elnyerése esetén azonnali munkakezdési lehetőség. Főiskola / egyetem, kommunikáció és/vagy marketing szakLegalább 1-3 éves szakmai vezetői tapasztalatAngol nyelvből középfokú B típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudásFelhasználói szintű MS Office irodai alkalmazásokKiváló szintű szervezőkészségKiváló szintű tárgyalási és kommunikációs készségKiváló szintű konfliktuskezelő képességKiváló szintű együttműködési és kapcsolatteremtő készségSzínházban szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat