Klímaszerelő/Klímaszerelő Segéd

Bársony engineering kft. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Klímaszerelő segédFőbb feladatok, munkák:
Berendezések karbantartása, tisztítása vezető szerelővelklímaberendezések előcsövezése vezető szerelővelegyéb klímaszereléssel kapcsolatos segédmunkaFrissen végzett szakemberek jelentkezését is várjuk!#stabil fizetés, #bejelentett bér, #kiemelt fizetés #legmodernebb technológiák használata, #profi szerszámok, #családias légkör #fiatalos csapat #jókedv mindenkor #egycsapategysikerKlímaszerelő segédAz álláshoz tartozó elvárások:
Építőipari tapasztalatműszaki beállítottságB kategóriás jogosítványhasonló munkakörben szerzett tapasztalatbüntetlen előéletmagadra és munkádra igényes legyélmegbízhatóságAz állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hűtéstechnikai ipari tevékenységeben végzett szakmai tapasztalatKlímaszerelőElvárások:
Önálló, precíz megbízható munkavégzésjó kommunikációs képességszakmai fejlődésre való hajlandóságszakirányú végzettségB kategóriás jogosítványPályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben tapasztalattal nem rendelkezel, de alábbiakkal igen:
Műszaki érzékkézügyességcsapatszellem, segítőkészségB kategóriás jogosítványAmit kínálunk:
Képzési lehetőségBiztos, stabil háttérHosszútávú munkalehetőségEgész évben biztosított munkavégzés nem szezonális!Versenyképes fizetés egyéni elbírálás alapján, tapasztalat és egyéb kondíciók függvényébenMunkaruha és védőfelszerelés biztosításaJó minőségű, profi szerszámokEgyéb juttatásNyitottak vagyunk egyéni megbeszélés szerinti megállapodásra