Klempes Targoncás

Vöröskő kft. - Vác
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Ha szeretnél egy lendületes és jó hangulatú csapathoz tartozni, gyere az Euronics-hez Klempes (szorítópofás) targoncavezetőnek! Mi már a beléptetésedet is jutalmazzuk! Bővülő műszakicikk raktárunkba keresünk új kollégákat 2 műszakos munkarendbe!
Klempes targoncás
Amiben számítunk rád
Áru betárolás, kitárolás, tárhelyek közötti áttárolás, magasemelésű és/vagy klempes (szorítópofás) géppel
Bolti és webes vásárlói megrendelések megfelelő összekészítése az utasítások szerint géppel.
A szkennerek/kézi adatrögzítő berendezések kezelése.
Részvétel a leltározási feladatokban
Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz
Érvényes targoncavezetői jogosítvány (vezetőállásos targonca 3313, vezetőüléses targonca 3324, gyalogkíséretű targonca 3312)
Pontos precíz munkavégzés
2 műszak vállalása (délelőttös és délutános műszak)
Üllőn történő munkavégzés vállalása
Munkakör betöltése során előnyt jelent
Klempes (szorítópofás) targoncázásban szerzett tapasztalat
Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni
475.000 Ft bruttó bér/hónap
Bruttó 30.000 Ft cafeteria az első teljes hónaptól
13. havi fizetés decemberben
Bruttó 150.000 Ft-os BELÉPÉSI BÓNUSZ, amely a próbaidő lejárta után kerül kifizetésre
Lojalitás bónusz havi bruttó 80.000 Ft
50.000.- Ft/hó bruttó Klempes (szorítópofás) targonca pótlék
Délutános műszakpótlék
Munkába járás költségtérítése (menetjegy, bérlet árának 86 % megtérítése / személyautó 20 Ft/km)
Kulturált munkakörülmények, modern géppark (Toyota BT)
Jó csapat, jó munkahelyi légkör
Munkavégzés helye
Üllő