Kivitelezés Ellenőr

Petrolszolg kft. - Százhalombatta
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. a következő pozícióra keres új munkatársat:
Kivitelezés ellenőr
Munkavégzés helye:
Százhalombatta
Munkakör célja:
Helyszíni ellenőrzési tevékenységek végrehajtása a karbantartási tevékenységekhez kapcsolódóan, valamint a belső/külső kapacitások hatékonyságának növelése érdekében. Az ellenőrzési folyamat része az egyes munka fázisok visszamérése és kategorizálása a saját fizikai állomány és/vagy az alvállalkozók által végzett munkákhoz kapcsolódóan. A munkakör célja a hasznos és a hozzáadott értéket nem képviselő tevékenységek mérése, beazonosítása, elemzése és lejelentése.
Feladatok:
Az ellenőrzési terv alapján a kiválasztott munkák kivitelezésének mérése a meghatározott módszertani és standard dokumentációs követelményeknek megfelelően az adott telephelyen, illetve a releváns műhelyekben.
Végrehajta a különböző típusú ellenőrzéseket („Hands on Tool” ráfordítás, mintavételes ellenőrzés és teljeskörű munka ellenőrzés) a meghatározott eljárási követelmények alapján, a munkafolyamatok időtartamának mérésével a helyszínre érkezéstől a végső zárásig, dokumentálva az egyes munkafázisok kezdetét és végét, valamint az adott feladathoz kapcsolódó létszámot, beleértve az adott munkában részt vevő összes szakmát.
Elkészíti az eredmények összesítését az elfogadott dokumentációs követelményeknek megfelelően, hogy összehasonlíthatóak legyenek az egyéb rendszerekből kinyerhető információkkal
Kapcsolatot tart a munkakezdési engedélyt kiadó operatív személyzettel és a végrehajtást irányító helyi művezetőkkel
Az információ áramlás biztosítása érdekében megosztja ésjóváhagyatja a mérési eredményeket a lokálisan megbízott helyi operatív vezetővel
A végleges mérési jegyzőkönyveket papír alapú vagy digitalizált formában átadja az ellenőrzési szakértő részére a helyszíni ellenőrzés során szerzett tapasztalatokkal együtt.
A területi/műhely munkákszemlézése során ellenőrzi az EBK utasítások és szabályok betartását, valamint lehetőség szerint azonosítja a kockázati tényezőket.
A közvetlen felettes által meghatározott egyéb feladatok a munka jellegének és típusának megfelelően a munkakör céljával kapcsolatosan.
Elvárások:
Középfokú végzettség
Műszaki szakirány (gépész, műszerész, villamos, szakipar)
Min. 2 év gyakorlati tapasztalat
Nyitott kommunikációs készség, konfliktus kezelés, csapatmunka
Alap szintű MS Office, alap SAP tudás (SM, MM, MRS), okos eszközök és alkalmazások használata
„B” kategóriás vezetői engedély
Ha nálunk dolgozol, versenyképes béreket és juttatásokat biztosítunk:
Évi bruttó 800.000 HUF összegű Cafeteria
Továbbá:

Egy havi alapbérnek megfelelőkarácsonyi jutalom
Céges IPhone, korlátlan magánhasználattal.
Korszerű és teljes munkavédelmi ruházat
Munkába járási támogatás
Extra teljesítményért évközi jutalom
Élet- és balesetbiztosítás
Egészségmegőrzés:

Medicover széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések
Gyümölcsnapok, sportprogramok
Érdekel a pozíció? Többet szeretnél tudni?
Ajánlatunk további részleteiért kattints a karrier oldalunkra és jelentkezz még ma a Petrolszolg Kft karbantartó csapatába! Legyél te is a magyar gazdaság motorjaként működő MOL Csoport csapatának tagja!
Várjuk jelentkezésedet a „Jelentkezés”gombra kattintvaönéletrajzodcsatolásával!