Kiszállító

Europart hungária kft. - Győr
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Hogyan telnek majd a mindennapjaid?Kiszállítasz - ügyfeleink megrendelése alapján az összeállított alkatrészeket az ügyfél által megjelölt telephelyre kiszállítod, kialakult körökön és ad hoc irányokba isKapcsolatot építesz - beszélgetsz ügyfeleinkkel, megoldod a felmerülő alkatrészes problémáikat, ellátod őket szervizanyagokkal, bemutatoda promóciós anyagokat, katalógusokatAhelyszínen felmerülő igényekre megoldást keresel - ehhez csupán a talpraesett énedrelesz szükség,szakmai munícióval ellátunk és támogat a háttérből a teljes csapatREGGEL - az éjszakai szállítmány elpakolásával indul - mindennek megvan a helye, csak pont oda kell tenni, ahol legközelebb keresni fogjukDÉLELŐTT - indul egy kör kiszállítás, a reggeli rendeléseket viszed az ügyfelekhezDÉLUTÁN - a következő árubeérkezés a fő feladatod - a rendszerbe bevételezni a termékeket és megtalálni a pontos helyüket a raktár polcain, majd igényszerint újra autóra pattansz és indul a délutáni kiszállítás.Ha még marad időd és energiád, részt vehetsz el a telephely valamennyi folyamatában, a garanciális ügyintézéstől kezdve az értékesítésig. Munka akad bőven!Mi vár nálunk?baráti légköregy nagyon összeszokott, flottul működő csapatban, akik megállás nélkül pörögneknagy múltú nemzetközi társaság stabil háttere - komolyan. Rengeteg termék, megoldás mindenre, elégedett és elkötelezett baráti ügyfélkör1-műszakos munkarendstabil, megbízható és átlátható bérrendszer3 elemből álló béren kívüli juttatásoka teljes telephely teljesítménye alapján járó bónuszszakmai fejlődési lehetőségek:
csatlakozhatsz szakmai csapatainkhoz, tréningeken vehetsz részt és specializálódhatsz, akár hosszú távú karriert is építhetsz.Mi kell a sikerhez?Az EUROPART hálózat egyik leginkább fejlődő területére kerülsz, így lesz mit tanulniA raktár és a kiszállítás nem piskóta:
jó fizikum, kitartás, pörgős munkatempó a legfontosabb! Itt nincs megállás, ha az ügyfelek megszeretnek!Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, mert ügyfeleket kezelünk, problémákat orvosolunk, komplex igényeket kell kiszolgálnunk!Egy kis számítógépes tudás nem árt - mivel innovatívan fejlődünk, sok alkalmazást használunkB kategóriás jogosítványés vezetési tapasztalat, hiszen a nap nagy részét autóban töltöd.-ha iparági tapasztalatokkal is rendelkezel - de ha érdekel, gyorsan beletanulsz a világunkba!- ha van érvényes targoncás jogosítványod

Jelentkezzen most a következőre:
Kiszállító