Kiskereskedelmi Értékesítő - Sopron

Daniella kft. - Sopron
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Kiskereskedelmi értékesítőt keresünk! A Daniella villamosság soproni szaküzletébe egy csapatjátékos kollégát keres!A napi feladatod:
Bejössz reggel és ott vár az átvételre váró áru beszélgetünk, kávézgatunk egy jót átnézzük az árut, felpakoljuk a helyére a polcrareggel elsőként a villanyszerelő vevők zuhannak be, akikkel vállveregetés, csipkelődés, kávézgatás folyik - és közben megvitatjuk, mire van szükségükszállingóznak a sima vevők:
stresszes-kapkodós időszak, amikor félszavakkal és gesztikulálással dolgozunk egymással össze, hogy a lehető legjobb megoldásokkal gyorsan ellássuk és kipörgessük a barkács-siserehadatha van egy kis szünet:
árajánlatokat és szállítási reklamációkat intézünk, bekérünk árakat a beszerzéstől, kommunikálunk a pénzüggyel vagy ügyezünk a szállítmányozással - ez a mi vállalkozásunk, együtt vezetjüka telefon csörög, néha pont rosszkor, mert nyakig melegedtél egy villamossági projektbe - ilyenkor beugrunk egymás helyett, hogy a vonal túlvége se maradjon segítség nélkülnemcsak eladjuk, amit kérnek, hanem van, hogy tudunk jobbat is mondani, mint amit az ügyfél kér, ráadásul készletről. Értékesítők vagyunk, nem árusok ;
Pénztárkezelés, nyitás-zárás nyilván egyikőnk dolga - rotálni szoktuk a feladatokat, nincs ebből vita sosemmi takarítunk - ez nem furcsa, hiszen ez a mi üzletünk és csodásan, tisztán szeretjükévi 1 leltár van - ez nem téma, lezavarjukVILLAMOSSÁGI TAPASZTALATOD ELENGEDHETETLEN, kereskedelmi tapasztalatod előnyt jelent.A vásárlóink kivitelezők, villanyszerelők, de ugyanúgy járnak hozzánk egyszerű emberek, akik saját építkezésre adták a fejüket. Egy kisker boltban 3000 villamossági terméket tartunk raktáron:
a villanykapcsolóktól, az elektromos fűtésrendszer-technológiai kiegészítőkön át a telefonról vezérelhető teljes okos-otthon minden kütyüjéig. Mi a kollégáink egymás és a partnereink közötti kapcsolatában látjuk a számok nyitját! Milyen nálunk dolgozni?Minden kiskereskedelmi Daniella üzlet egy kis család:
saját szokásokkal, belsős poénokkal és egyedi ügyfélkörrel. Ahogy nekünk a legjobb, az ügyfeleknek és a cégnek is úgy a legjobb! A kis brigádunk kezében van, hogy minden csapattárs úgy dolgozhasson, ahogy ő szeret – mert minden résztvevőnek ez hozza a maximális hasznot. A fegyelem és a szabályok mellett a bajtársiasságban hiszünk! Szeretünk együtt lenni, ezért megy jól a munka – törődni egymással innentől pedig természetes!Ott az üzletben ti vagytok a főnökség és a munkaerő egyben. Szeretjük a felelősséget, mert úgy lehetünk hatékonyak, ahogy a mi ügyfeleinknek és a mi kollégáinknak a legjobb!Mert ez a mi boltunk.