Kísérleti Technikus - Murony

Kws group - Murony
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Koordinálni és felügyelni a különböző kukoricafajták teljesítményét mérő kísérleteket. A kísérletekkel kapcsolatos adatokat gyűjteni, elemezni és beszámolókban összefoglalni. Felügyelni és végrehajtani a kukorica-nemesítési műveletekhez használt gépek karbantartási feladatait. Kezelni és felügyelni a speciális eszközök használatát a kukoricavetés, -aratás és -feldolgozás terén. Biztonsági protokollok végrehajtása és betartása a gépkezeléssel kapcsolatosan. Követni a legújabb fejlesztéseket az agráripari technológiák terén. Az állomás technológiai szakértőjeként részt venni és optimalizálni az új technológiák integrálását. A csapat tagjait képezni az új technológiák hatékony alkalmazásában. Drónokat használni a növényzet felügyeletére, az adatgyűjtéshez és a területi viszonyok értékeléséhez. A növényfejlesztési stratégiák fejlesztése kapcsán együttműködni a kutatókkal, a drónok által gyűjtött adatok felhasználásával. Multinacionális hátterű, de családi tulajdonban lévő vállalat. Ezt a kultúrát a gyakorlatban is megéljük, nyitott és barátságos munkahelyi légkört teremtve az első naptól kezdveStabil, hosszútávú munkaviszony, azonnali kezdésselFolyamatosan fejlődő munkahely, innovációMunkába járás támogatása, CafeteriaMezőgazdasági mérnöki vagy kapcsolódó területen szerzett felsőfokú végzettség BSc vagy MSc. Képzettség a mezőgazdasági gépek kezelésében és karbantartásban. Lelkesedés az új technológiák iránt. A precíziós mezőgazdasággal kapcsolatos ismeretek és tapasztalatok előnyt jelentenek. Informatikai készségek. B kategóriás jogosítvány szükséges, a T kategória előnyt jelent. Angol nyelvtudás alap szóbeliErős kommunikációs készség, hajlandóság az utazásra a különböző kísérleti helyszínekre.