Kis- És Tehergépjármű Értékesítési Tanácsadó

Hovány csoport - Budaörs
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítéseÜgyféltárgyalások lebonyolításaÜgyfél-elégedettség méréseHasznált gépjárművek beszámításaGépjármű - átadási dokumentációk kezeléseKarrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál. Minimum középfokú végzettség érettségiÉrtékesítésben szerzett legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalatKimagasló kommunikációs képesség szóban és írásbanKözépfokú nyelvtudás van angol és/vagy német nyelvbőlNyitott hozzáállás a technológiai újdonságok elsajátításáraMűszaki beállítottságHatározott, hiteles a fellépésB kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalatÜgyfél-centrikus magatartás Gépjármű-értékesítésben szerzett releváns 1-2 éves szakmai tapasztalatFelsőfokú végzettség budaörsi, vagy környékbeli lakhely