Kimenő Call Center Értékesítő

Generali biztosító zrt. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Biztosítási igények felmérése és ez alapján társaságunk termékeinek ajánlása,szerződések értékesítése,biztosításokkal kapcsolatos ügyféligények ügyviteli és kommunikációs feladatainak ellátása.Rugalmasság - nekünk fontos, hogy a munkahelyed egyensúlyban legyen a magánéleteddel, ezt igyekszünk a 6 órás távmunkavégzéssel elősegíteni. A remote munkavégzéshez minden technikai hátteret, online tanulási segítséget és mentorálást megadunk. Kiválasztásaink során már az interjúkat is online tartjuk.Fejlődési lehetőség - belső képzések We Learn, English week, és számos olyan lehetőség, ahol bővítheted a szakmai tudásod.Sport és kikapcsolódás - Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőséget kínál és medencével vár. Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.Juttatások - béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot, baleset-, és életbiztosítást, magánnyugdíjpénztári hozzájárulást és kafetériát is.Tegyünk jót - Szerepet vállalhatsz a vállalat társadalmi felelősségvállalási törekvéseinek megvalósításában.Egy olyan önálló, ügyfélorientált, jó problémamegoldó készséggel és értékesítés központú szemlélettel és kiváló kommunikációs képességgel rendelkező munkatársra van szükségünk, aki:
Érettségivel vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezik,felhasználói szinten stabilan használja az irodai IT alkalmazásokat,fontos számára a precizitás és az eredmény,szívesen dolgozna részmunkaidőben, távmunkában,a pozícióra megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk. Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!angol vagy német nyelvtudás,10 ujjas vakon gépelés,call centerben és/vagy ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat.