Kiemelt Üzleti Értékesítési Képviselő Soho-Szegmens

Palmy team kft. - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Magyar Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése elsősorban telefonon kizárólag üzleti ügyfeleink számáraÚj és meglévő ÜZLETI ügyfelek telefonon való megkeresése, igényfelmérés, konzultatív ügyfél igényeire szabott tanácsadásMunkatársak támogatása, üzleti értékesítési tudás fejlesztése a csapatbanMunkavégzés helye:
cég bármely telephelye17. kerület és Pest megye, Home office lehetőséggelTeljesítményorientált, kimagasló jövedelmetEgy hosszú távú, biztos munkahelyetLelkes, fiatalos, támogató csapatotExtra ösztönzőkön való részvételtKedvezményes mobiltelefon tarifát, 100 GB mobilnettelOtt leszünk melletted végig, hogy TE lehess a legjobbMunkaruhát neves gyártóktól pl. Levis, Converse, DRKtöbb éves szakmai tapasztalat üzleti ügyfeleknek történő értékesítésbenkiváló kommunikációs készségproaktív személyiségnyitottság a legújabb digitális technológiák, szolgáltatások és eszközök megismerésérekorszerű számítógépes ismeretekminimum középfokú végzettségsaját üzleti ügyfélkör