Kiemelt Termékfejlesztő Technológus

Randstad hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Sütőipari termék- és csomagolásfejlesztési folyamatokban való részvétel
Termékválaszték folyamatos bővítése, elemzése, felülvizsgálata
Kutatást is igénylő termékfejlesztési projektekben való részvétel
Minőségirányítással és a gyártó üzemmel való együttműködés
Folyamatokhoz kapcsolódó dokumentációk készítése
Ajánlatok bekérése és szakmai kiértékelése
Együttműködés és kapcsolattartás beszállítókkal
Konkurenciafigyelés
Piaci trendek nyomon követése és elemzése
Elvárások / Requirements
Felsőfokú végzettség
Több éves sütőipari és termékfejlesztési gyakorlat
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Jó problémamegoldó képesség
Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
Pontos és felelősségteljes munkavégzés
Előny:
Élelmiszeripari miőségbiztosítási rendszerek ismerete előny (IFS, BRC)
Angol vagy német nyelvtudás
Amit nyújtunk / Benefits
Kreatív kibontakozás lehetősége, a fejlődési lehetőségek folyamatos biztosítása a legújabb technológiák és módszerek terén
Hatással lehet a vállalati sikerre a saját projektek felelősségét vállalva