Kiemelt Privát Banki Vezető Tanácsadó Pécs

Otp bank nyrt. - Pécs
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Kiemelt Privát Banki ügyfelek teljes körű kiszolgálása, rendszeres és aktív kapcsolattartásÚj ügyfelek akvirálása Az ügyfelek számára hosszú távú és átfogó vagyonkezelési koncepció kialakítása, amely kiterjed a nem pénzügyi vagyonelemekre, illetve adózással kapcsolatos tanácsadásra is.Versenyképes fizetésSzéleskörű juttatási csomagInspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, együttműködő közegMagyarország legnagyobb bankja által biztosított stabil háttérSzakmai képzéseken való részvételi lehetőségeket Munkavégzés helye:
PécsSzakirányú felsőfokú végzettségTárgyalóképes angol nyelvtudásLegalább 5 év befektetési-, minimum 2 év privát banki területen szerzett munkatapasztalat Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készségMagabiztos, határozott fellépés Tárgyalási, prezentációs készségPrecíz, pontos munkavégzésHatékony problémamegoldó képességBefektetési területen szerzett posztgraduális képesítés EFFAS, CFA, stb.,egyéb idegen nyelv ismerete.